רבים שגרים בערים המרכזיות בארץ, הבינו כי רכב אינו מתאים להתניידות עירונית. גם עלות השימוש ברכב הינו גבוה ולכן, רבים עוברים לכלי רכב קלים וחשמליים כמו קורקינט חשמלי. לאופניים החשמליים ניתן למנות כמה יתרונות משמעותיים, אך הקורקינט החשמלי מציג נקודות חזקות, למשל המשקל שלו נמוך יותר וקל לנשוא  אותו ממקום למקום. אם למשל אתם נמצאים בנסיעה ארוכה מעיר לעיר ואתם תצטרכו לעלות על רכבת ולהמשיך לנסוע גם לעיר שבה תגיעו באמצעות הרכבת, הקורקינט יגיע אתכם בקלות וישרת אתכם גם שם.

55

יתרונות ברכיבה על קורקינט חשמלי

ההתניידות באמצעות קורקינט חשמלי בטיחותי הינה קלה יותר, היות ומי שמגיע עם רכב לחנייה ברכבת, יוכל להניח את הקורקינט בתא המטען  כאשר הוא מקופל ולקחת אותו בעלייה לרכבת כשהן עדיין מקופלות ולהתנייד עם הקורקינט החשמלי מהרכבת למשרד בקלות.   דבר זה, הוא בלתי אפשרי עם אופניים, כאשר הן גדולות וכבדות יותר ולבטח שלא ייכנסו לתא המטען ברכב הפרטי. הקורקינט הוא היברידי וידידותי לסביבה, משרת אתכם בעיר וזול מבחינת עלויות כגון תשלום על חניה או פקקים שרכבים רבים נשארים בהם תקועים ומבזבזים משאבים יקרים כגון זמן וכסף על דלק.

כלי רכב היברידי שיישאר עמכם לזמן ארוך

במידה ואתם מחפשים כלי רכב ממונע וקל שישרת אתכם בעיר ושיהיה זול, כזה שקל לקחת אותו לכל מקום, קורקינט חשמלי,  אפשרות זו הינה בהחלט סבירה יותר. מבחינת גניבות, קל בהרבה יותר לגנוב אופניים חשמליים מאשר קורקינט שהוא מתקפל וניתן להגיע אתו למשרד, למרכולים ולכל מקום, כאשר אתם נושאים אותו אתכם. רכב שהוא חשמלי, זריז, קל וזול יש לבחור בחוכמה, כך שאם חשבתם על קורקינט ממונע, כדאי כי תבחרו בחברה מוכרת ,כזאת שיש לה משווקים בארץ שניתן תמיד לקבל עליו אחריות.

 

אחד מסוגי הקורקינט המוכרים בשוק  מיוצר ע”י חברת פלקון  היא אחת מהמובילות בשוק.  המותג משווק בכל הארץ ועבר את תקני הבטיחות של מכון התקנים הישראלי, אישור משרד התחבורה, ובדיקות איכות לפני שהמוצר מגיע לישראל.  לקורקינט מסוג זה, קיים שירות בכל הארץ ותוכלו למצוא משווק שנמצא באזור מגוריכם

f10- street runner

4,990 ₪

f10- street runner pro

5,550 ₪

f12- falcon pro

7,490 ₪

e10- street runner

3,990 ₪

f12- falcon pro

2.0

7,990 ₪