חיסכון בהוצאות תחבורה ציבורית ורכב פרטי מול שימוש בקורקינט חשמלי

בטח יצא לכם לראות אנשים אשר רוכבים על קורקינט חשמלי והתחלתם לחשוב שאם הרבה רוכבים עליהם, מדוע שגם אתם לא תתחילו לרכב עליהם, במיוחד כאשר אתם גרים בסביבה עירונית והנסיעה ברכב בפקקים היא פשוט סיוט וכן עלויות החניה, אחזקת הרכב ואפילו התחבורה הציבורית פחות משתלמת. תוכלו לחסוך אלפי שקלים בשנה באמצעות שימוש עם כלי יעיל ונוח זה, אשר נישא אתכם לכל מקום. אם תחלקו את ההוצאות שלכם על הרכב והתחבורה הציבורית בכל חודש, תחסכו גם המון זמן בפקקים, תבינו כמה משתלם יהיה לכם לרכוש קורקינט ממונע.

 

חשבו, כמה הדלק עולה לכם בחודש, תיקונים במוסך, אגרת רישוי, ביטוח וזה לעולם לא מסתיים…לעומת זאת מדובר על יתרונות בולטים כגון:

 

  • 0 זיהום אוויר
  • 0 תשלום על חניות
  • ניתן לטעינה בכל מקום
  • הבדל מהותי בין תשלום על טעינת 5 שעות טעינה מלאה המקנה 40 ק”מ טווח נסיעה לעומת מחיר הדלק
  • אין הוצאות שוטפות על קורקינט
  • אין אגרת רישוי
  • אין ביטוח
  • אין צורך ברישיון נהיגה

 

אלה הן מספיק סיבות אשר בגללן אתם רואים יותר ויותר אנשים בכל מיני גילאים שמתניידים באמצעות כלי תחבורה קל ויעיל זה שמלבד הרכישה אין לכם הוצאות נוספות.

 

 אוטובוסים או קורקינט חשמלי?

 

גם התחבורה הציבורית אינה זולה ואתם מבזבזים די הרבה זמן בפקקים על הבוקר, כאשר אתם ממהרים לעבודתכם  התחבורה הציבורית גוזלת המון  זמן, ההוצאה השנתית על תחבורה ציבורית, עשויה להגיעה למעלה מ-2000 ₪ לעומת נסיעה על קורקינט חשמלי מתקפל, כאשר תוכלו להניח אותו בקרבתכם במשרד, בחנויות שאליהן אתם נכנסים, בבית קפה או בכל מקום אחר. גם מבחינת השוואת מחיר של רכב פרטי מול רכישת קורקינט ממונע, ההבדלים הם של שמים וארץ. קורקינט ממונע, עולה כמה אלפי שקלים בודדים, מול רכב שעולה עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מזה.

 

 פתרונות תחבורה אורבאניים וחסכוניים מאין כמוהם

 

בעולם שהופך להיות צפוף משנה לשנה, יחד עם החובה לשמור ולצמצם את זיהום האוויר כולנו חיפשנו פתרונות תחבורה אורבאניים וחסכוניים והפתרון הוא באמצעות קורקינט חשמלי בטיחותי אשר קל להתנייד איתו. לרוב, הסוללה בקורקינט הממונע, מספיקה עד לטווח של בין 30-40 ק”מ, אך בכל מקום שבו תהיו יהיה שקע טעינה, אם במשרד, בבית הקפה וכדומה. כך שתמיד ניתן יהיה להטעין את הקורקינט ולהמשיך לנסוע איתו בבטחה לכל מקום שתרצו להגיע אליו. אין צורך לשבור את הראש במציאת מקום חניה כמו ברכב הפרטי שעלויות החניה בעיר מרכזית, הן גבוהות ואם בכלל תמצאו חניה במיוחד בשעות הלחוצות שבהן כולם מחפשים חניה בדרכם לעבודה או לסידורים השונים שעליהם לערוך.

 

רכישת קורקינט חשמלי מחברה אמינה

 

לאחר שהפנמתם את היתרונות הרבים וויתרתם כבר על הרכב הפרטי והתחבורה הציבורית לטובת הקורקינט החשמלי, יש לדעת כי קיים היצע רב של חברות המשווקות סוגים שונים של כלי רכב יעיל, נוח וחסכוני זה. אחת החברות הבולטות בארץ, אשר משווקת קורקינטים חשמליים הינה חברת פלקון , אשר מוצריה משווקים כבר שנתיים בכל  הארץ. הקורקינטים של פלקון, הינם תחת אישור של מכון התקנים הישראלי ועברו את כל תקני הבטיחות גם של משרד התחבורה וכן, כל קורקינט עובר בדיקת איכות קפדנית לפני הגיעו לארץ.

f10- street runner

4,990 ₪

f10- street runner pro

5,550 ₪

f12- falcon pro

7,490 ₪

e10- street runner

3,990 ₪

f12- falcon pro

2.0

7,990 ₪