למה כדאי לרכוש קורקינט חשמלי מסוג פלקון?

אם רכשתם קורקינט חשמלי, מזל טוב! ההחלטה היא נבונה, כך שתצאו מהפקקים בעיר ותוכלו לרכב בהנאה על כלי חשמלי, חסכוני הנישא לכל מקום בקלות. ממש כשם שאתם בוחרים רכב ואתם מחפשים איכות טובה, שם ומוניטין, שירות תיקונים וכדומה, כך יש לבחור קורקינט חשמלי איכותי.  בישראל קיימים סוגים רבים של קורקינטים חשמליים ולכן יש לבחור בקורקינט חשמלי איכותי, אשר יש לו שירות בישראל, המשווק שלו הינו מורשה וכן תקבלו אחריות לשנה. גם המפרט הטכני חשוב ולכן, כדאי כי  תקבלו כמה שיותר מידע לגבי המפרט הטכני של קורקינטים חשמליים איכותיים המשווקים בארץ.

4

אחד מהקורקינטים  החשמליים המובילים בישראל, הינו קורקינט פלקון אשר עוצב ע”י מהנדסים בישראל ובעל סוללה חזקה מסוג 48V,  ו-15A הוא מתקפל בקלות, בעל משקל קל וניתן לנשיאה נוחה וקלה מכל ולכל מקום, אם למשרד, לרכבת ועוד. מה שבולט יותר ומבדיל בין קורקינט חשמלי מסוג פלקון לשאר הקורקינטים החשמליים הנמכרים בארץ, שהוא אינו עוד מוצר מדף משוכפל, כי אם קורקינט חשמלי המיוצר ע”י חברה מקורית ומוכרת

מה מבדיל את קורקינט חשמלי מבית פלקון לקורקינטים חשמליים אחרים?

בישראל רוב הקורקינטים החשמליים, מיוצרים מחלקים שונים שנאספו מחברות שונות והורכבו יחד. הקורקינט החשמלי של פלקון מיוצר מאותה החברה והוא בעל תו תקן אירופאי וישראלי, מה שמעיד על איכות ובטיחות.. הקורקינט, מיוצר מאלומיניום תעופתי, הברקסים הינם הידראוליים, הצמיג בגודל 12.5. הסוללה של קורקינט פלקון  היא סוללת ליתיום נטענת המחזיקה לזמן ארוך., משקל הקורקינט הינו קל {17.5 ק”ג} וכאשר הקורקינט מצויד בסוללה חדשה וטעונה, הוא מגיע למהירות שבין 25 קמ”ש. העמידה של הקורקינט הינה בעומס של עד 150 ק”ג ,, עצירות וללא רוח נגדית חזקה. את הקורקינט תקבלו עם שלט אזעקה.

מה שמייחד ומבדיל את קורקינט פלקון משאר היצרניות של קורקינטים חשמליים,  הינו המבנה של הקורקינט שהוא בטיחותי בזכות הכידון הכפול המחובר לגלגל. לקורקינט זה, ישנו בולם זעזועים הידראולי מה שאין לאף יצרנית של קורקינטים חשמליים. הצמיגים הפאנומטיים הם רחבים  המסייעים אף במניעת החלקה. שילוב של כל היתרונות הללו, מעניק חוויית נסיעה רכה, ללא תחושה  בעת מהמורות בדרכים והוא יציב ובטיחותי משאר הקורקינטים החשמליים הקיימים בשוק.

21

קורקינט פלקון- קורקינט שמשווק בישראל עם תחנות שירות בכל הארץ

יש לציין כי קורקינט פלקון  משווק באמצעות חברה ישראלית שקיימת מזה שנתיים והיא המעצבת והמשווקת הבלעדית של קורקינט איכותי זה. הקורקינט מבית פלקון נמכר עם אחריות לשנה וקיימות 26 תחנות שירות ברחבי הארץ, כאשר הראשית בהן נמצאת ברחוב מונטיפיורי 25 .בת”א.  הקורקינט החשמלי מבית פלקון, הוא בעל אחיזה ורמת בטיחות מהגבוהות ביותר. הקורקינט החשמלי של פלקון, הינו פתרון יעיל לאנשים הזקוקים לניידות קלה וחסכונית. וכן, יעיל לאיכות הסביבה.

f10- street runner

4,990 ₪

f10- street runner pro

5,550 ₪

f12- falcon pro

7,490 ₪

e10- street runner

3,990 ₪

f12- falcon pro

2.0

7,990 ₪