אודות פלקון

הבשורה החדשה למי שמעוניין להתנייד בקלות בעיר,  הינה הקורקינט החשמלי של פלקון  אשר באמצעותו, תוכלו להגיע בקלות אל העבודה וממנה ולערוך סידורים מבלי להתעצבן בפקקים הצפופים של העיר. הקורקינט ניחן בביצועים מעולים, באיכות עיצוב מרהיב ומגוון רב של אביזרים איכותיים לשדרוג חוויית הנסיעה. תוכלו לרכב על הקורקינט החשמלי של  תוצרת פלקון גם בקיץ וגם בחורף. הוא אמנם עמיד נגד מים, אך מומלץ להימנע מכניסה לשלוליות עמוקות.

המפרט הטכני של קורקינט מתוצרת פלקון

הקורקינט מבית פלקון , מיוצר מאלומיניום תעופתי, ברקסים הידראוליים, צמיג 12.5, סוללת 48V, 15AH    הקורקינט, הינו תחת תו תקן אירופאי  וישראלי מן המחמירים ביותר. קורקינט פלקון,מצויד בסוללה חזקה נטענת ממש כמו אותן סוללות שבהן עושים שימוש במכוניות החשמליות כגון TOYOTA או TELSA. היתרון בסוללות של קורקינט מסוג פלקון הוא כושר טעינה לאורך זמן רב, משקל קל, קומפקטיות והטעינה עצמה הינה מהירה יותר. כאשר קורקינט פלקון,  מצויד סוללה מלאה וחדשה טווח הנסיעה שלו הוא 25 קמ”ש. העומס הינו עד ל-150 ק”ג, ללא מדרונות, ללא עצירות וללא רוח נגדית חזקה. את הקורקינט תקבלו עם שלט אזעקה,

 

תחנות שירות ושיווק של קורקינט פלקון בישראל

הקורקינט החשמלי המשוכלל מבית פלקון , משווק ע”י חברה ישראלית אשר משווקת אותו מזה שנתיים והביקוש אליו רק עולה. הקורקינט  ניתן עם אחריות לשנה וישנן 26 תחנות שירות ברחבי הארץ, כאשר התחנה הראשית שבה יוענק השירות נמצאת בחנות פלקון ברחוב אבן גבירול 37 תל אביב. אז הגיע הזמן שגם אתם תנצחו את העיר עם הקורקינט החשמלי של פלקון, אשר עוצב  ע”י חברת מהנדסים בישראל.

המלצות החברה לשמירה על הסוללה ועל הקורקינט החשמלי מסוג פלקון

לא זו בלבד שאנו משווקים ללקוחותינו מוצר איכותי שהוא קורקינט פלקון העובד על חשמל, כי אם אנו מייעצים ללקוחותינו כיצד לשמור נכון על סוללת הקורקינט. במידה ואתם טוענים את הסוללה באמצעות מטען מהיר, יש לטעון אותה  באמצעות טעינה חכמה כאשר הסוללה מלאה הטעינה פוסקת באופן אוטומטי. יש לבדוק את הברגים בקורקינט, לבדוק לחץ אוויר ומעצורים.

 

במידה ואתם נוסעים לחו”ל יש לדעת כיצד לאחסן נכון את הסוללה של הקורקינט החשמלי, יש לנתק אותה מהמטען עד שהמתח יתייצב ולאחסן אותה במקום חשוך, קריר ויבש. מומלץ לא לאחסן את הסוללה של קורקינט פלקון במקום שהוא חם או לח ודאגו בנוסף, כי יהיה מקור אוורור במקום בו אתם מאחסנים את הסוללה.

f10- street runner

4,990 ₪

f10- street runner pro

5,550 ₪

f12- falcon pro

7,490 ₪

e10- street runner

3,990 ₪

f12- falcon pro

2.0

7,990 ₪